Riiamarii ökopood Pärnus – hea valik ja sõbralikud müüjad

posted in: ökopoed | 0

Eelmine nädal otsustasin ka veidi merele lähemale minna ja nõnda siis Pärnusse sattusin… Aga et päris mitte tööluusi teha, siis otsustasin leida Pärnus ka mõne toreda edasimüüja. Riiamarii poodi oli mainitud meie FB lehel ja samuti kiitis seda Rohujuure juhataja ja ühel hommikupoolikul saigi ratta selga istutud ja seda paljukiidetud poodi otsima hakatud.

Kusjuures poe leidmine ei olnudki nii lihtne – millegipärast oli meelde jäänud, et Sõõrikukohviku taga ja sai enne mitu kangialust üle vaadatud enne kui aru sain, et hoopis mahediku kohvikusse siseneda tuleb (igaksjuhuks siia pilt ka, et blogi lugejatel lihtsam oleks asja leida kui mul endal).

mahedik-2

Poodi astudes ootas ees positiivne üllatus – hoolimata väikesest pinnast oli seal olemas peaaegu kogu kaup, mis ka Tallinna suuremates ökopoodides – ja samuti oli päris mitmeid külastajaid. Oodates hetke, mil müüjatel vaba hetk tekiks vaatasin ka riiulite vahel ringi ja oli nii kodumaist kui välismaist kaupa… Igatahes kui Pärnu satute ja midagi tervislikku või looduslikku hing ihaldab, siis tasub sellest poest läbi hüpata.

Kui nüüd müüjatel vabam hetk tekkis siis tutvustasin ennast ja andsin ka mõned näidised – oldi küll väga üllatunud (taaskord), et selline Eesti ökopuhastusvahend on olemas, kuid suhtumine oli väga positiivne… Sel ajal kui ühele müüjale veidi pikemalt pajatasin, mis Biominerata endast täpselt kujutab oli teine müüja tagaruumis käinud ja juhatajale helistanud ning kohe esimesel kohtumisel leppisime kokku ka esimeses tellimuses.

Järgmisel päeval viisingi paar kastitäit tooteid kohale ja praeguseks hetkeks on loodetavasti tooted juba riiulitel ja ootavad uudistajaid. Lahkudes poest andsin ahvatlusele järele ja tegin peatuse ka Mahediku kohvikus, kus vitriinis naeratasid mulle vastu imeilusad mahetordilõigud… Ja halvaatort, mille valisin oli veel parem kui lootsin – seega ei jäänud see külastus viimaseks…

 

Ja paneks lõpetuseks kirja ka 5 põhjust, miks nüüd tasuks Riiamarii poodi minna Biominerata tooteid küsima:

  1. Biominerata puhastusvahendid on ökotooted ja ei sisalda kahjulikke aineid, mis võiksid kahjustada sinu või sinu pere tervist
  2. Oleme lisanud kõigisse toodetesse looduslikke eeterlikke õlisid, mis parandavad toa sisekliimat
  3. Meie puhastusvahendid sisaldavad mineraalainete kompleksi, mis kaitseb ja niisutab sinu nahka koristamise ajal
  4. Kõik tooted on biolagunevad ja ei tekita kahju loodusele
  5. Tegu on esimese (ja praegu veel ainukese) Eestis välja töötatud ja toodetud puhastusvahendite sarjaga, millel on rahvusvaheline ökomärgis ( Kontrollitud ökotooted Ecocert Greenlife sertifikaadiga)

 

 

Riiamarii kaart

 

Riiamarii