Rohujuure kohvik-pood Tabasalus – tõsiselt mõnus kogukonnakoht

posted in: ökopoed | 0

rohujuur_logoJätkan siis postituste sarja neist toredatest ökopoodidest, kuhu sattunud olen ja kust ka praeguseks hetkeks leiab Biominerata toodete valiku. Sel korral siis kirjutaks sellisest toredast kohast nagu Rohujuur – tegu siis Tabasalu keskel asuva väikese rohelise majaga, kus on olemas nii kohvik kui ka ökopood.

Rohujuur kookKusjuures see tegelikult on hämmastav, kuidas just need kõige pisemad ökopoed suudavad pakkuda väga laia valikuid tooteid ning Rohujuur pole erand. Hoolimata sellest, et poe ühest otsast teiseni on paar sammu, siis lettidelt võib leida peaagu kõike, mida küsida oskad – on nii toiduaineid, puhastusvahendeid, ilutooteid kui ka müstilisi kivisid, mis vett parandavad ja palju muud, mis pakub avastamisrõõmu.

Kohe samas ruumis on ka kohvik ja olen nüüd viimase kuu jooksul seal nii mõnedki korrad söömas käinud – 2.50 EUR eest saab suure tassitäie imemaitsvat suppi, kõrvale saad võtta iseküpsetatud leivaviilu ja samuti vesi on tasuta nagu tegelikult peaks igas kohvikus olema. Lisaks on kohapeal lai kookide valik – igal külastusel olen näinud mõnes lauas tegusaid prouasid kooke ja kohvi nautimas ja ilmaelu üle vesteldes. Kel huvi, siis vaadake Rohujuure FB lehelt, mis täna menüüs on ja minge kohale… Avatud on ka suveterass.

Lisaks kohvikule ja poele on Rohujuures ka seltsimaja, kus toimub põnevaid üritusi ning boonusena saab neid ruume ka rentida oma sünnipäevaks või mõneks muuks privaatseks ürituseks.

Igatahes soovitaks kõigil Harku valla, Haabersti ja Saue valla elanikel koht üle vaadata ja ise otsustada, kas asi väärib korduvkülastust või mitte 😉

Rohujuur kaart