Puhas kodu või raha tagasi

posted in: Uudis | 0

Alates tänasest pakume uutele klientide võimalust proovida Biominerata tooteid riskivabalt – nimelt kehtib esmakordsel ostul meie e-poes garantii “Puhas kodu või raha tagasi”

Sellist garantiid ei kohusta meid andma ükski seadus – teeme seda sellepärast, et julgustada inimesi rohkem kasutama ökotooteid. Oleme liigagi tihti kuulnud arvamust, et “ökotooted ju ei tee pindu puhtaks” – tegu on linnalegendiga, mis on inimestesse sügavalt juurdunud. Tegelikult on ni tavatoodete kui ka ökotoodete hulgas neid tooteid, mis puhastavad paremini ja neid, mis puhastavad kehvemini. Julgeme väita, et Biominerata tooted on väga heade puhastusomadustega ning looduslik koostis ning kodumaine päritolu on lihtsalt boonuseks! Vastasel juhul me ju sellist garantiid pakkuma ei hakkaks 😉

Garantii kehtib hetkel meie e-poes müüdavatele toodetele. 7 päeva jooksul alates päevast, kui saate oma paku Smartposti automaadist kätte võite katsetada meie puhastusvahendeid ja kui tundub, et need ei puhasta piisavalt hästi, siis andke lihtsalt enne nädala möödumist sellest teada info@biominerata.ee ja saadame juhised toodete tagastamiseks ja kanname üle teile toodete eest makstud raha.

Juhul kui ostate komplekti ning ei jää rahule mõne puhastusvahendiga komplektist, siis tagastakse raha, kusjuures toote hind arvutatakse ümber vastavalt komplektile kehtinud allahindlusele.

Garantii kehtib kõigile esmakordselt ostetud toodetele – näiteks kui olete varasemalt ostnud nõudepuhastusvahendi ja nüüd tellite lisaks ka WC-poti puhastusvahendi, siis sellisel saate WC-poti puhastusvahendile ikkagi garantii kuigi tegu ei ole teie esmakordse ostuga.

Kui tekib garantii osas küsimusi, siis võtke julgelt ühendust info@biominerata.ee või 53 097 003

Tagasiside Biominerata toodetele

Biominerata tooteid kiidetakse ajakirja “Sensa” septembrikuu numbris:Sensa

Ajakiri “Naised” valis Biominerata nõudepesuvahendi parimaks nõudepesuvahendiks ja andis meile tiitli “Naiste lemmik”

2

Ja kõige rohkem on teinud meile rõõmu meie fantastiliste klientide positiivsed soovitused!

1

2

3

4

5

Loe kõiki soovitusi Facebookis