Siit kategooriast leiate tooted, millel on ületatud Best Before kuupäev.
Seadusest lähtuvalt on Biominerata toodete parim enne kaks aastat – Biominerata garanteerib, et kuupäeva ületanud toodetel ei muutu parim enne kuupäeva möödumisel toime.

Sale!
Üldpuhastusvahend 500ml – PARIM ENNE NOVEMBER 2018
Üldpuhastusvahend 500ml – PARIM ENNE NOVEMBER 2018

Sidrunheinalõhnaline üldpuhastusvahend on uuenenud nii pakendi kui ka sisu poolest! Toode sobib nii lauapindade, põrandate kui ka seinte pesuks. Samuti saab sellega puhastada valamuid, keraamilisi plaate ja kõiki teisi pindu. Vahend on väga efektiivne ja seda tuleb pindadele pihustada minimaalses koguses. Soovi korral võib pihustis lahjendada vahendit 1:4-le. Põrandapesus annab parima tulemuse see, kui lisate iga liitri pesuvee kohta 20ml üldpuhastusvahendit.

Toote pakend on valmistatud biolagunevast materjalist ning tootele on omistatud Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid. Toode on sobilik allergikutele.

 

6.95  2.50  LISA KORVI
Sale!
Klaasipuhastusvahend 500ml – PARIM ENNE NOVEMBER 2018
Klaasipuhastusvahend 500ml – PARIM ENNE NOVEMBER 2018

Pane klaas- ja peegelpinnad särama Biominerata klaasipuhastusvahendiga, mis on uuenenud nii pakendilt kui ka sisult! Toode on sedavõrd õrn sinu nahaga, et sa ei vaja ebamugavaid kindaid ja võid appi kutsuda ka lapsed.Toodetesse lisatud orgaaniline sidrunheinaõli jätab ruumidesse puhta ja mõnusa õrna aroomi.

Klaasipuhastusvahendil on rahvusvaheline ECOCERT tunnustus ning on toodetud Eestis.

Toote pakend on valmistatud biolagunevast materjalist ning tootele on omistatud Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid. Toode sobib ka allergikutele.

 

6.95  2.50  LISA KORVI