0.00 €
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Meie lugu:

Meie kõigi heaolu ja tervis saavad alguse kodust. Meid mõjutab nii see, mida sööme, kui see, mida kasutame kehahoolduses ja millega puhastame oma kodu. Kiire elutempo puhul on raske leida aega süübimaks toodete  koostisesse. Meie oleme selle töö sinu eest ära teinud – sinu hooleks jääb vaid usaldada ja kasutada.

Miks me seda teeme? Peale lapse sündi teadvustasime, et see ei ole pelgalt suur rõõm, vaid ka teadmatus ja  vastutus. Vastutus lapse tervise ja heaolu eest. Vastutus teda ümbritseva keskkonna eest. Avastasime, et oli paras väljakutse leida kodu puhastuseks vahendeid, mis oleksid ühtaegu nii tõhusad kui samal ajal naha-, hingamisteede- ning loodussõbralikud. Kindlasti ka eestimaised.

Leidsime tee BioMineratani, millest vaimustusime esimesest silmapilgust. Hoolikalt koostatud retseptid, põhjalikud testid laborites, rangeid kvaliteedinõudeid järgiv tootmisprotsess ning selle kinnituseks saadud sertifikaadid. Hindame puhast kodu ja puhast loodust.

Tutvu BioMinerata perega:


Minu pere on minu kirg ning seetõttu hoolin oma lähedastest. Olgu selleks siis nende tervis, toitumisharjumused või puhastusained, millega ennast kodus ümbritseme. Usun, et loodussõbralik eluviis on ainus jätkusuutlik tee tulevikuks. 

Lauri Esko

Tegevjuht

Oma elustiili juures lähtun põhimõttest - tarbi vähem, kuid kvaliteetset. BioMinerata peres seisangi selle eest, et toodetel oleksid parimad võimalikud puhastusomadused kahjustamata seejuures loodust ja ümbritsevat keskkonda.  

Inga Esko

kvaliteet ja müük

Armastan lihtsust ja loomulikkust kõiges. Naudin värsket õhku, puhast toitu ning aega lähedastega. Mind leiab tihti mererannas ennast laadimas ja inspiratsiooni kogumas nii mõtete tasakaalustamiseks kui ideede ammutamiseks.

Leelo Annus

finants ja turundus

Success message!
Warning message!
Error message!