Looduslikud puhastusvahendid

Saade "Hooaeg" 02.05.2020

BioMineratal käis külas saate “Hooaeg” meeskond. Tutvustasime oma tootevalikut ja rääkisime, mille poolest meie tooted erinevad laiatarbe kodukeemia puhastusvahenditest.

Play Video

Digileht "Virtuaalkliinik" 26.04.2020

Vestluses Virtuaalkliinikuga räägime BioMinerata toodete  omadustest, nahasõbralikkusest ja keskkonnasäästlikkusest. Selgitame muuhulgas, miks just vahu kujul kätepesu- ja nõudepesuvahendid hävitavad tõhusalt viiruseosakesi.

Ajaleht "Õhtuleht" 09.04.2020

Intervjuus Õhtulehele selgitame, miks tasub eelistada kodumaise väiketootja keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid. Lisaks sellele räägime, millest BioMinerata tooted koosnevad ning miks ei ole vaja koristamisel meie toodetega kasutada kummikindaid ega maski. Rohkem saab lugeda siit.
Biominerata tooted

Ajakiri "Vegan" 22.10.2019

Ajakiri “Vegan” kirjutas vanaemade aegsetest puhastusnippidest äädika ja soodaga. Meie oleme selle töö sinu eest juba ära teinud ning mugavalt pihustipudelisse pakendanud! Eriti hea lahendus väikeste lastega peredele, kuna äädikat kasutades tuleb ekstraohutusvahendeid kasutusele võtta. Ohutum on kasutada BioMinerata valmistooteid, mis on vähemalt sama tõhusad, ohutud ja loodussõbralikud ning samal ajal ei ole nii söövitava toimega. Meie tootepere pildi leiad lk 24 – 25.