aprill 5, 2022

0 comments

Kevadkoristuse aeg on käes nii aias kui toas. Akende pesemine võib olla väga mõnus tegevus, kui meil on õiged töövahendid ja -võtted. Kvaliteetsete puhastusvahendite kasutamisel püsivad aknad kauem puhtad. Aknapesu ABC säravpuhta tulemuse saamiseks:

A. vali akende pesuks kuiv tuulevaikne (pool)pilves ilm.

Liiga tuulise ilmaga võivad kiire kuivamise tõttu jääda tuhmid plekid, kuum päike jätab akendele värviliselt virvendavad laigud.

Enne klaaside pesemist puhasta aknalauad, aknaraamid seest ja väljast ning tihendid soovitavalt loodussõbraliku vahendiga, milleks sobib väga hästi BioMinerata Looduslik üldpuhastusvahend.

B. kasuta kvaliteetset tervisesõbralikku aknapesuvahendit.

Oluline on kasutada aknapesul just klaasipuhastusvahendit, kuna see ei kleepu pinnale erinevalt näiteks mõningatest nõudepesuvahenditest, mida on raske klaasilt eemaldada, mis omakorda viib selleni, et pesuvahendi jäägid tõmbavad uue mustuse ligi ning klaasid määrduvad seetõttu taas kiiresti.

Ühtlaselt puhta tulemuse saamiseks tee aknaklaas märjaks, pihusta klaasile Looduslikku klaasipuhastusvahendit, mis lahustab efektiivselt mustuse. BioMinerata klaasipesuvahendit kasutades võid olla muretu spreipudelist õhku lenduvate piisakeste pärast, kuna meie toodetes kasutatavad koostisained on ohutud ka sissehingamisel, mida kahjuks ei saa paljude laiatarbekeemiatoodete kohta väita. Meie aknapesuvahend eemaldab klaasidelt tõhusalt nii tolmu, rasva kui ka õietolmu.

C. väga oluline osa aknapesu särava tulemuse saavutamiseks on kuivatamine.

Eelista kuivatuskaabitsat, mikrokiust lappi või BioMinerata Linavildist puhastuslappi (linast poolt). Kasutades kuivatamiseks ajalehepaberit võivad kätele ja klaasile jääda trükivärvi jäljed. Majapidamispaberiga kuivatades eraldub aga palju ebemeid.

Töövahenditest soovitame:

 • mikrokiust lappi, kuna see ei jäta pesemisel ebemeid ega kuivatamisel triipe ja ühtlasi ka poleerib klaasi. Mikrokiudlapid ei talu tugevat olmekeemiat, seega BioMinerata leebe koostisega tooted sobivad suurepäraselt. Määrdunud lappi võib käsitsi pesta BioMinerata Loodusliku nõudepesuvahuga, mis lahustab lapile kogunenud rasva ja mustuse mikrokiudu kahjustamata.
 • BioMinerata käsnkõrvitsast ja linavildist kahepoolset nõudepesusvammi, mille karedama käsnkõrvitsa poolega saab hõlpsasti eemaldada akendelt ka tõrksama mustuse nagu näiteks putukajäägid jms ning pehmema linavildist poolega pesta ülejäänud pind.

Nii lihtne see ongi! Boonuseks saad veel toonuses keha ka.


Tutvu toodetega

 • Nõudepesuvahu täitepudel 1L

 • Allahindlus!

  Stardikomplekt “Terve kodu”

 • vahuseep

  Looduslik vahuseep kätele 250ml

 • Looduslik nõudepesuvaht 250ml

 • Looduslik koduloomatarvikute puhastusvahend 500ml

 • Käsnkõrvitsast ja linavildist kahepoolne nõudepesusvamm

 • Allahindlus!

  Proovikomplekt “Minimini”

 • Looduslik WC puhastusvahend

  Looduslik WC puhastusvahend 750ml


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Success message!
Warning message!
Error message!