Allahindlus!

Komplekt "Vahupidu"

Kui kokku saavad kaks vahutavat pisikest, on tulemuseks suuuuur vahupidu.

Kaks ideaalselt kokkukõlavat ja käsipaitavat paari.

Komplekti kuulub:

 • Vahuseep 250ml
 • Vahuseebi täitepudel 1L
 • Nõudepesuvaht 250ml
 • Nõudepesuvahu täitepudel 1L

Vahuseep ja nõudepesuvaht on toodetud Eestis.

Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Tooted ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilikud ka allergikutele. 

44.95 

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Description

Sa kohtud oma kätepesuseebiga iga päev. Miks siis mitte muuta see kohtumine eriliseks?
Proovi komplekti kuuluvat Biominerata vahuseepi. Selle looduslikud puhastusained, mineraalveest pärit nahka niisutavad mineraalid ja õrn sidrunheina aroom tekitavad meeldejääva puhastuselamuse. Tänu looduslikele koostisainetele ei kuivata ega ärrita nahka sagedasel kasutamisel.
Vahuseebi pudeli tühjaks saamisel ei pea enam muretsema uut 250ml pudelit, kuna selle jaoks on vahuseebi 1L täitepudel ja 3L täitekanister - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele!
Sinu käed ja Biominerata vahuseep - mõned asjad lihtsalt kuuluvad kokku!
KASUTAMINE: Komplekti kuuluva vahuseebi pumbaga pudeli ühe vajutusega saab piisava koguse vahuseepi, et käed puhtaks saada. Vajab vaid vähest vett loputamiseks. Vahuseebi pumbaga pudeli tühjaks saamisel saab seda täita 1L täitepudelis oleva vedelikuga. Täida pudel maksimaalselt ¾ ulatuses.

Vii nõudepesu täiesti uuele tasemele Biominerata nõudepesuVAHUga!
Komplekti kuuluva Biominerata nõudepesuvahu looduslikud puhastusained, mineraalveest pärit nahka niisutavad mineraalid ja õrn sidrunheina aroom tekitavad meeldejääva puhastuselamuse.
Nõudepesuvahu pudeli tühjaks saamisel ei pea enam muretsema uut 250ml pudelit, kuna selle jaoks on nõudepesuvahu 1L täitepudel ja 3L kanister - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele!
KASUTAMINE: Sõltuvalt nõude määrdumise astmest saad komplekti kuuluva nõudepesuvahu pumbaga pudeli ühe-kahe vajutusega piisava koguse nõudepesuvahtu. Väga määrdunud nõusid võib leotada enne pesemist. Loputa. Tänu kergele ja vahutavale koostisele vajab vähem vett loputamiseks, kuna ei kleepu nõude pinnale. Nõudepesuvahu pumbaga pudeli tühjaks saamisel saab seda täita 1L täitepudelis oleva vedelikuga. Täida pudel maksimaalselt ¾ ulatuses.

Tõhus pesu ei nõua palju vahtu!

Reviews

Arvustusi pole veel lisatud.

Ainult sisselogitud kliendid, kes on sooritanud ostu, saavad jätta arvustusi.

Eesti toode

BioMinerata tooted on valmistatud Eestis

Vegan Society

Toodetele on omistatud Vegan Society tunnusmärk

Eesti Allergialiit

Sobivad kasutamiseks allergikutele, mida kinnitab Eesti Allergialiidu tunnusmärk

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Väikelastega peredele

Eriti soovitame BioMinerata tooteid väikelastega peredele

Pole tehtud loomkatseid

Ei ole testitud loomade peal

Seotud tooted

 • 44.95 
  14.98  /L
  Sidrunheinalõhnalise kätepesu vahuseebi täitekanistriga saad täita 12 korda Biominerata vahuseebi pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitekanister on mõeldud ainult kasutamiseks koos vahuseebi pudeliga - tavalises vahuseebi pudelis vahtu ei teki! Vahuseep on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.
 • 44.95 
  14.98  /L
  Sidrunheinalõhnalise nõudepesuvahu täitekanistriga saad täita 12 korda Biominerata nõudepesuvahu pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitekanister on mõeldud ainult kasutamiseks koos nõudepesuvahu pudeliga - tavalises nõudepesupudelis vahtu ei teki! Nõudepesuvaht on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.