Allahindlus!

Komplekt "Viiekordne"

Ei suuda valida üksikute toodete seast? Võta kõik!

Komplekti kuulub:

 • Vahuseep 250ml
 • Nõudepesuvaht 250ml
 • Üldpuhastusvahend 500ml
 • Vannitoapuhastusvahend 500ml
 • Klaasipuhastusvahend 500ml

Vahuseep, nõudepesuvaht, üldpuhastusvahend, vannitoapuhastusvahend ja klaasipuhastusvahend on toodetud Eestis.

Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Tooted ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilikud ka allergikutele. 

30.00 

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Description

Sa kohtud oma kätepesuseebiga iga päev. Miks siis mitte muuta see kohtumine eriliseks?
Proovi komplekti kuuluvat Biominerata vahuseepi. Selle looduslikud puhastusained, mineraalveest pärit nahka niisutavad mineraalid ja õrn sidrunheina aroom tekitavad meeldejääva puhastuselamuse. Tänu looduslikele koostisainetele ei kuivata ega ärrita nahka sagedasel kasutamisel.
Sinu käed ja Biominerata vahuseep - mõned asjad lihtsalt kuuluvad kokku!
KASUTAMINE: Komplekti kuuluva vahuseebi pumbaga pudeli ühe vajutusega saab piisava koguse vahuseepi, et käed puhtaks saada. Vajab vaid vähest vett loputamiseks.

Vii nõudepesu täiesti uuele tasemele Biominerata nõudepesuVAHUga!
Komplekti kuuluva Biominerata nõudepesuvahu looduslikud puhastusained, mineraalveest pärit nahka niisutavad mineraalid ja õrn sidrunheina aroom tekitavad meeldejääva puhastuselamuse.
KASUTAMINE: Sõltuvalt nõude määrdumise astmest saad ühe-kahe pumba vajutusega piisava koguse nõudepesuvahtu. Väga määrdunud nõusid võib leotada enne pesemist. Loputa. Tänu kergele ja vahutavale koostisele vajab vähem vett loputamiseks, kuna ei kleepu nõude pinnale.

Üldpuhastusvahend sobib nii lauapindade, põrandate kui ka seinte pesuks. Samuti saab sellega puhastada valamuid, keraamilisi plaate ja kõiki teisi pindu. Vahend on väga efektiivne ja seda tuleb pindadele pihustada minimaalses koguses. Põrandapesus annab parima tulemuse see, kui lisate iga liitri pesuvee kohta 20ml üldpuhastusvahendit.
KASUTAMINE: Pritsida otse puhastatavale pinnale ning jätta 2-5 minutiks seisma. Vajadusel hõõruda pesukäsnaga. Seejärel pühkida niiske lapiga. Soovi korral võib pihustis lahjendada vahendit 1:4-le.

Vannitoapuhastusvahend aitab tuua sära ja puhtuse igasse vannituppa. Tänu oma ökoloogilistele toimeainetele saad kindel olla, et puhas vannituba ei tähenda kahju sinu keskkonnale. Eriti soovitame väikelastega peredele, sest vanni seintele jääb paratamatult pesuainete jääke ning väikelapse nahk on õrn ning tuleks igati vältida selle kokkupuutumist tugevama keemiaga. Sobib nii vannide, valamute, keraamiliste plaatide ja dušikabiinide jaoks.
KASUTAMINE: Pihustada pinnale. Vajadusel hõõruda pesukäsna või lapiga. Seejärel pühkida kuiva lapiga. Ei vaja loputamist.
Klientide poolt on tulnud tagasiside, et sobib ka hallituse eemaldamiseks - sellisel juhul tuleks vahendit pihustada hallituslaikudele ning lasta umbes 15 minutit mõjuda ja peale seda hõõruda kohta karedama küürimislapiga.

Klaasipuhastusvahend on sedavõrd õrn sinu nahaga, et sa ei vaja ebamugavaid kindaid ja võid appi kutsuda ka lapsed. Toodetesse lisatud orgaaniline sidrunheinaõli jätab ruumidesse puhta ja mõnusa õrna aroomi.
KASUTAMINE: Pihustada pinnale. Vajadusel hõõruda pesukäsna või lapiga. Seejärel pühkida kuiva lapi või aknakuivatiga. Ei vaja loputamist. Triipude vältimiseks võib klaaspinna eelnevalt teha niiske lapiga märjaks.

Reviews

Arvustusi pole veel lisatud.

Ainult sisselogitud kliendid, kes on sooritanud ostu, saavad jätta arvustusi.

Eesti toode

BioMinerata tooted on valmistatud Eestis

Vegan Society

Toodetele on omistatud Vegan Society tunnusmärk

Eesti Allergialiit

Sobivad kasutamiseks allergikutele, mida kinnitab Eesti Allergialiidu tunnusmärk

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Väikelastega peredele

Eriti soovitame BioMinerata tooteid väikelastega peredele

Pole tehtud loomkatseid

Ei ole testitud loomade peal

Seotud tooted

 • 44.95 
  14.98  /L
  Sidrunheinalõhnalise nõudepesuvahu täitekanistriga saad täita 12 korda Biominerata nõudepesuvahu pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitekanister on mõeldud ainult kasutamiseks koos nõudepesuvahu pudeliga - tavalises nõudepesupudelis vahtu ei teki! Nõudepesuvaht on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.
 • 17.95 
  17.95  /L
  Sidrunheinalõhnalise nõudepesuvahu täitepudeliga saad täita 4 korda Biominerata nõudepesuvahu pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitepudel on mõeldud ainult kasutamiseks koos nõudepesuvahu pudeliga - tavalises nõudepesupudelis vahtu ei teki! Nõudepesuvaht on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.
 • 17.95 
  17.95  /L
  Sidrunheinalõhnalise kätepesu vahuseebi täitepudeliga saad täita 4 korda Biominerata vahuseebi pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitepudel on mõeldud ainult kasutamiseks koos vahuseebi pudeliga - tavalises vahuseebi pudelis vahtu ei teki! Vahuseep on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele. 
 • 44.95 
  14.98  /L
  Sidrunheinalõhnalise kätepesu vahuseebi täitekanistriga saad täita 12 korda Biominerata vahuseebi pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitekanister on mõeldud ainult kasutamiseks koos vahuseebi pudeliga - tavalises vahuseebi pudelis vahtu ei teki! Vahuseep on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.