Nõudepesuvahu täitekanister 3L

Sidrunheinalõhnalise nõudepesuvahu täitekanistriga saad täita 12 korda Biominerata nõudepesuvahu pudeli – nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele!

NB! Täitekanister on mõeldud ainult kasutamiseks koos nõudepesuvahu pudeliga – tavalises nõudepesupudelis vahtu ei teki!

Nõudepesuvaht on toodetud Eestis.

Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.

44.95 
14.98  /L

Laost otsas

SKU: 4742781003875 Kategooria: ,
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Description

Vii nõudepesu täiesti uuele tasemele Biominerata nõudepesuVAHUga!
Sa kohtud oma nõudepesuvahuga iga päev. Miks siis mitte muuta see kohtumine eriliseks?
Proovi järele Biominerata uut nõudepesuvahtu. Selle looduslikud puhastusained, mineraalveest pärit nahka niisutavad mineraalid ja õrn sidrunheina aroom tekitavad meeldejääva puhastuselamuse.
KASUTAMINE: Täitekanistris olev vedelik on mõeldud kasutamiseks ainult Biominerata 250ml nõudepesuvahu pumbaga pudelis. Täida pudel maksimaalselt ¾ ulatuses. Sõltuvalt nõude määrdumise astmest saad ühe-kahe pumba vajutusega piisava koguse nõudepesuvahtu. Väga määrdunud nõusid võib leotada enne pesemist. Loputa. Tänu kergele ja vahutavale koostisele vajab vähem vett loputamiseks, kuna ei kleepu nõude pinnale. Tõhus pesu ei nõua palju vahtu!

Lisainfo

Kaal 3.0 kg

Reviews

Arvustusi pole veel lisatud.

Ainult sisselogitud kliendid, kes on sooritanud ostu, saavad jätta arvustusi.

Eesti toode

BioMinerata tooted on valmistatud Eestis

Vegan Society

Toodetele on omistatud Vegan Society tunnusmärk

Eesti Allergialiit

Sobivad kasutamiseks allergikutele, mida kinnitab Eesti Allergialiidu tunnusmärk

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Väikelastega peredele

Eriti soovitame BioMinerata tooteid väikelastega peredele

Pole tehtud loomkatseid

Ei ole testitud loomade peal

Seotud tooted

 • 6.95 
  27.80  /L
  Õrn sidrunheina aroom ja looduslikus mineraalvees sisalduvad nahka toitvad ja niisutavad mineraalid hoolitsevad sinu käte eest. Vahuseep on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.  
 • 17.95 
  17.95  /L
  Sidrunheinalõhnalise nõudepesuvahu täitepudeliga saad täita 4 korda Biominerata nõudepesuvahu pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitepudel on mõeldud ainult kasutamiseks koos nõudepesuvahu pudeliga - tavalises nõudepesupudelis vahtu ei teki! Nõudepesuvaht on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.
 • 6.95 
  27.80  /L
  Nahasõbralik ja tõhus nõudepesuvaht sidrunheina aroomi ja loodusliku mineraalveega. Nõudepesuvaht on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.