Vahuseebi täitekanister 3L

Sidrunheinalõhnalise kätepesu vahuseebi täitekanistriga saad täita 12 korda Biominerata vahuseebi pudeli – nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele!

NB! Täitekanister on mõeldud ainult kasutamiseks koos vahuseebi pudeliga – tavalises vahuseebi pudelis vahtu ei teki!

Vahuseep on toodetud Eestis.

Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.

44.95 
14.98  /L

SKU: 4742781003172 Kategooria: ,
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Description

Sa kohtud oma kätepesuseebiga iga päev. Miks siis mitte muuta see kohtumine eriliseks?
Proovi Biominerata nahasõbralikku vahuseepi sidrunheina aroomi ja loodusliku mineraalveega. Selle looduslikud puhastusained, mineraalveest pärit nahka niisutavad mineraalid ja õrn sidrunheina aroom tekitavad meeldejääva puhastuselamuse. Et saada kõige mõnusam vaht, palun kindlasti loksutage täitekanistrit enne vahuseebi pudelisse valamist!
Sinu käed ja Biominerata vahuseep - mõned asjad lihtsalt kuuluvad kokku!
KASUTAMINE: Täitekanistris olev vedelik on mõeldud kasutamiseks ainult BioMinerata 250ml vahuseebi pumbaga pudelis. Täida pudel maksimaalselt ¾ ulatuses. Ühe pumba vajutusega saab piisava koguse vahuseepi, et käed puhtaks saada. Vajab vaid vähest vett loputamiseks. Tõhus pesu ei nõua palju vahtu!

Lisainfo

Kaal 3.0 kg

Reviews

Arvustusi pole veel lisatud.

Ainult sisselogitud kliendid, kes on sooritanud ostu, saavad jätta arvustusi.

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Hoolitseb sinu naha tervise eest

Väikelastega peredele

Eriti soovitame BioMinerata tooteid väikelastega peredele

Pole tehtud loomkatseid

Ei ole testitud loomade peal

Eesti toode

BioMinerata tooted on valmistatud Eestis

Vegan Society

Toodetele on omistatud Vegan Society tunnusmärk

Eesti Allergialiit

Sobivad kasutamiseks allergikutele, mida kinnitab Eesti Allergialiidu tunnusmärk

Seotud tooted

 • 17.95 
  17.95  /L
  Sidrunheinalõhnalise kätepesu vahuseebi täitepudeliga saad täita 4 korda Biominerata vahuseebi pudeli - nii on kasulikum rahakotile kui ka loodusele! NB! Täitepudel on mõeldud ainult kasutamiseks koos vahuseebi pudeliga - tavalises vahuseebi pudelis vahtu ei teki! Vahuseep on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele. 
 • 6.95 
  27.80  /L
  Õrn sidrunheina aroom ja looduslikus mineraalvees sisalduvad nahka toitvad ja niisutavad mineraalid hoolitsevad sinu käte eest. Vahuseep on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.  
 • 6.95 
  27.80  /L
  Nahasõbralik ja tõhus nõudepesuvaht sidrunheina aroomi ja loodusliku mineraalveega. Nõudepesuvaht on toodetud Eestis. Eesti Allergialiidu tunnustus ning Vegan Society tunnusmärk. Toode ei sisalda loomset päritolu tooraineid ning on sobilik ka allergikutele.