august 23, 2021

0 comments

Lemmiklooma omamine tähendab tingimusteta armastust, pidevat seltskonda, aga ka üsna palju koristamist.

Sinu lemmiku mänguasjad veedavad suure osa ajast suus, maas, aias ning ka nende magamisasemes ning ka paljudes muudes kohtades, kus leidub mustust. Selleks, et mänguasi peaks kauem vastu ning oleks ka looma jaoks ohutu, on tähtis nende eest õigesti hoolt kanda. Baktereid leidub ka tekkidel, vooditel ja ka kaussides. Seetõttu oleme toonud välja juhendi, kuidas puhastada enda lemmiku tarvikuid lihtsalt ja ohutult.

Kummist ja plastikust mänguasjad

Soovituslik puhastada: iga nädal

Kummist või plastikust mänguasjade puhastamine on üsna lihtne. Selleks peab kasutama sooja vett, naturaalset puhastusvahendit ning vajadusel küürima ka hambaharjaga. Tavalised poest ostetud puhastusvahendid võivad küll teha oma tööd hästi, aga need jätavad endast järgi keemilisi osakesi, mis võivad lemmiku jaoks ohtlikuks osutuda. Üheks ohutuks ja mugavaks alternatiiviks on kasutada Biominerata Lemmikute lemmikut.

Pehmed mänguasjad

Soovituslik puhastada: iga nädal

Üks lihtsamaks viisiks lemmikloomade mänguasjade puhastamiseks on panna need pesumasinasse. Mänguasjal olevalt sildilt tuleks esmalt lugeda, kas toode on ka kuivatisse paneku jaoks sobilik. Kõige kindlam on jätta mänguasjad õhu kätte kuivama. Mänguasjad, millel on pikad nöörid või väikesed ja haprad osad, oleks targem käsitsi pesta. Samuti võiks kasutada ka nende puhul keskkonnasõbralikke pesuvahendeid, lõhna- ja värvaineid mittesisaldavaid tooteid.

Vee- ja toidukausid

Soovituslik puhastada: iga päev

Lemmikloomade vee- ja toidukausse on soovituslik pesta iga päev sooja vee ja naturaalse puhastusvahendiga. Nii nagu meile ei meeldi süüa mustalt taldrikult, ei sobi seda ka lemmikul teha. Kausse võib pesta nii nõudepesumasinas kui ka käsitsi sooja vee ja naturaalse puhastusvahendiga, milleks sobib ideaalselt Biominerata nõudepesuvaht. Nii teed sa lemmikule kui ka endale suure teene ja hoiad nad terved!


Tutvu toodetega

 • Allahindlus!

  Nõudepesukomplekt “Isa ja poeg”

 • Vahuseebi täitepudel 1L

 • Allahindlus!

  Kätepesukomplekt “Ema ja tütar”

 • Allahindlus!

  Stardikomplekt “Terve kodu”

 • Allahindlus!

  Köögikomplekt “Kodu süda”

 • Allahindlus!

  Looduslik üldpuhastusvahend 500ml

 • Nõudepesuvahu täitepudel 1L

 • Linavildist puhastuslapp


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Success message!
Warning message!
Error message!